O projektu

REZIDENCE BRIGA – život na dobré adrese

Zcela nový a atraktivní bytový dům vyroste při ulici Šumavská, v právem oblíbené lokalitě, nedaleko centra města, a přitom v klidné lokalitě s dostupností veškerých služeb a městských parků. Kvalitní městské bydlení, promyšlený komfort a maximální občanská vybavenost jsou tou zásadní garancí pro budoucí majitele a jejich investice.

Sklepy a parkování

Sklepy, 46 parkovacích stání převážně v zakladačích se nacházejí v 1.PP a jejich cena není součástí ceny bytu. Parkování v Rezidenčním domě BRIGA je dimenzováno s maximální optimalizaci využití podzemních prostor a bude realizováno také pomocí moderních technologických zakladačů - Klaus multiparking - Trend Vario 4300-230 dokáže umístit tři vozidla na sebe a parkovací místa se mohou posunout svisle nebo vodorovně (puzzle, sklopka vysoká) a zakladač Klaus multiparking – Multibase 2072i-165/320 (2 auta nad sebou – sklopka nízká).

Standardy ke stažení zde

Financování s hypotékou hypoteční kalkulačka

Postup při financování:

  • rezervační záloha na BJ 200 000 Kč (případně vč. zálohy na zakladač)
  • podpis rezervační smlouvy
  • 10% z kupní ceny - (započítává se rezervační záloha) podpis Budoucí kupní smlouvy (termín 30-40 dnů od podpisu Rezervační smlouvy)
  • 40% z kupní ceny - hrubá stavba, prohlášení vlastníka
  • 50% z kupní ceny - kolaudace, termín 7-9/2020

Naše hypoteční centrum Vám pomůže najít nejlepší nabídku na českém bankovním trhu, vybíráme z nabídky 14 bank a 4 stavebních spořitelen. Postaráme se o vyřízení veškeré administrativy spojené jak s úspěšným schválením hypotéky, tak i včasným a bezproblémovým vyčerpáním peněz z úvěru. Kontakt: Marcela Poboráková, t. +420 773 036 836

Energetická náročnost budovy ke stažení